Kinder řezy

Kinder řezy

Ingredience:

Těsto

  • ovesné vločky - cca 50g
  • hořká čokoláda 85% nebo nepražené raw kakaové boby
  • 2 vejce
  • čokoládový protein
  • chia semínka

Náplň:

  • tvaroh - vanička odtučněný
  • vanilkový protein

Postup:

Rozmixujeme tyčovým mixerem vše co je určeno na těsto, popřípadě mírně doředíme vodou. Pečeme na pečícím papíru cca 20min na 170 stupňů. Pak necháme vychladnout a připravíme si náplň stejný způsobem jako na těsto - rozmixujeme tvaroh a protein tyčovým mixerem, nepřidáváme vodu, později by z řezů vytékala. Rozkrojíme těsto na půlku, jednu část potřeme silnou vrstvou náplně a přiklopíme druhou částí. Já dávám zatuhnout nebo mírně zamrazit do mrazáku, lépe se pak krájí a mám je stejně radši ve formě částečné zmrzliny. Tyto takto nevypadají, protože je nesu na návštěvu a nebyl čas nechat je tam déle.:-)

Kateřina Adámková

Jsem výživová poradkyně a osobní trenérka. Zabývám se komplexním poradenstvím v oblasti výživy, sportu a zdravého životního stylu. Neustále sleduji aktuální dění v těchto oblastech, pravidelně si rozšiřuji vzdělání, zajímají mě nové trendy. 

Když se nevěnuji fitness, tak kromě jiného ráda maluji.

 

Osobní trenérka

Výživová poradkyně

Tofu muffiny s mrkví, koriandrem a brokolicí

Tofu muffiny s mrkví, koriandrem a brokolicí

Lehký bezmasý oběd, který je plný bílkovin. Hodí se tedy také k večeři nebo jako odpolední svačina (přiměřené množství).

Hiit cardio č. 2 (kolo)

Hiit cardio č. 2 (kolo)

Nedávno jsem dávala návod na Hiit cardio ve formě běhu. Další tip jak se zničit, spálit tuky, nastartovat metabolismus,

Tortilly jako jednohubky

Tortilly jako jednohubky

Čeká Vás návštěva a vy už nevíte, co byste dali na stůl? Nebo Vás čeká oslava? Vyzkoušejte tyto neodolatelné jednohubky,