Trenér do domu

Nemáte dostatek času nebo se Vám nechce docházet do často přeplněných fitness center a posiloven – využijte možnost „Osobní trenér do domu". Cvičební lekce probíhá u Vás doma, ve vaší kanceláři, na zahradě nebo přilehlém okolí. Trénovat můžete individuálně nebo ve dvojici. Během tréninku budu korigovat případné nedostatky v provedení cviků, budu Vás motivovat, budu reagovat na Váš momentální fyzický a psychický stav. Lekce je přizpůsobena Vašemu zdravotnímu stavu, požadavkům a cílům. Všechny tréninkové pomůcky přivezu.

Můžeme pracovat na spalování tuku a redukci váhy, zpevnění a zformování postavy nebo na posílení středu těla na balančních pomůckách (používám bosu, expander, gymnastický míč, balanční čočku, gumy, TRX, overball, činky), pracovat na odstranění bolesti zad, vyrovnávat případné svalové dysbalance, zlepšovat Vaši fyzickou kondici. Samozřejmostí je individuální a kreativní přístup.

Délka trvání jedné lekce je 60/90 min, ke cvičení nám stačí prostor 2x2 metry. Ceny jsou včetně dopravy (pouze Praha - mimo Prahu pouze po individuální domluvě). V rámci 90minutových tréninků jsou konzultace a doporučení ohledně správného stravování zahrnuty v ceně.

Ceník

Název Cena za 60 minut Cena za 90 minut
1 trénink pro jednu osobu 1 050 Kč 1 500 Kč
1 trénink pro dvě osoby 1 500 Kč 2 100 Kč
5 tréninků pro jednu osobu 4 900 Kč 7 300 Kč
5 tréninků pro dvě osoby 7 000 Kč 10 500 Kč

Součástí 90 minutových tréninků je pravidelná konzultace v oblasti stravování, návrhy, doporučení, rámcově nastavený jídelní plán, možnost přeměření na bioimpedanční váze. V současné době preferuji pouze 90minutové tréninky (trénink, výživa, ukázky vaření). 

Výše uvedené ceny jsou platné pro Prahu 4, 10, 1, 2, 5, Průhonice, Šeberov. Tréninky v jiných částech Prahy jsou po dohodě. 

Rušení (z důvodu nemoci, pracovních důvodů, atd.) rezervovaných tréninků je akceptováno do 24 hodin před plánovaným tréninkem. Při pozdějších stornech je trénink plně zpoplatněn.

1 trénink od
700 Kč
Nezávazně objednat

Jsem výživová poradkyně a osobní trenérka. Zabývám se komplexním poradenstvím v oblasti výživy, sportu a zdravého životního stylu. Neustále sleduji aktuální dění v těchto oblastech, pravidelně si rozšiřuji vzdělání, zajímají mě nové trendy. 


Kateřina Adámková

Kolik je sedm a sedm? Součet zapište číslicemi:  

Nebo mi zavolejte 606 697 677
Vliv posilování a svalů na naší postavu

Vliv posilování a svalů na naší postavu

K tomu, abychom mohli získat postavu, se kterou budeme spokojeni, musíme v dnešní době bohužel čelit spoustě překážkám

Strečink ve sportovním tréninku

Strečink ve sportovním tréninku

Baňkování a fitness

Baňkování a fitness

Baňkování je velmi stará metoda jak účinně a rychle odstranit bolesti svalů a kloubů.