Trenér do domu

Nemáte dostatek času nebo se Vám nechce docházet do často přeplněných fitness center a posiloven – využijte možnost „Osobní trenér do domu". Cvičební lekce probíhá u Vás doma, ve vaší kanceláři, na zahradě nebo přilehlém okolí. Trénovat můžete individuálně nebo ve dvojici. Během tréninku budu korigovat případné nedostatky v provedení cviků, budu Vás motivovat, budu reagovat na Váš momentální fyzický a psychický stav. Lekce je přizpůsobena Vašemu zdravotnímu stavu, požadavkům a cílům. Všechny tréninkové pomůcky přivezu.

Můžeme pracovat na spalování tuku a redukci váhy, zpevnění a zformování postavy nebo na posílení středu těla na balančních pomůckách (používám bosu, expander, gymnastický míč, balanční čočku, gumy, TRX, overball, činky), pracovat na odstranění bolesti zad, vyrovnávat případné svalové dysbalance, zlepšovat Vaši fyzickou kondici. Samozřejmostí je individuální a kreativní přístup.

Délka trvání jedné lekce je 60/90 min, ke cvičení nám stačí prostor 2x2 metry. Ceny jsou včetně dopravy (pouze Praha - mimo Prahu pouze po individuální domluvě). V rámci 90minutových tréninků jsou konzultace a doporučení ohledně správného stravování zahrnuty v ceně.

Ceník

Název Cena za 60 minut Cena za 90 minut
1 trénink pro jednu osobu 1 050 Kč 1 500 Kč
1 trénink pro dvě osoby 1 500 Kč 2 100 Kč
5 tréninků pro jednu osobu 4 900 Kč 7 300 Kč
5 tréninků pro dvě osoby 7 000 Kč 10 500 Kč

Součástí 90 minutových tréninků je pravidelná konzultace v oblasti stravování, návrhy, doporučení, rámcově nastavený jídelní plán, možnost přeměření na bioimpedanční váze. V současné době preferuji pouze 90minutové tréninky (trénink, výživa, ukázky vaření). 

Výše uvedené ceny jsou platné pro Prahu 4, 10, 1, 2, 5, Průhonice, Šeberov. Tréninky v jiných částech Prahy jsou po dohodě. 

Rušení (z důvodu nemoci, pracovních důvodů, atd.) rezervovaných tréninků je akceptováno do 24 hodin před plánovaným tréninkem. Při pozdějších stornech je trénink plně zpoplatněn.

1 trénink od
700 Kč
Nezávazně objednat

Jsem výživová poradkyně a osobní trenérka. Zabývám se komplexním poradenstvím v oblasti výživy, sportu a zdravého životního stylu. Neustále sleduji aktuální dění v těchto oblastech, pravidelně si rozšiřuji vzdělání, zajímají mě nové trendy. 

Když se nevěnuji fitness, tak kromě jiného ráda maluji.


Kateřina Adámková

Kolik je jedna a šest? Součet zapište číslicemi:  

Nebo mi zavolejte 606 697 677
Bosu – posílení středu těla a úleva od bolesti zad

Bosu – posílení středu těla a úleva od bolesti zad

Proč jsou bosu a další balanční pomůcky v dnešní době čím dál populárnější? Oblíbila jsem si je, protože se jedná

Kolik kalorií spálíme na kolečkových bruslích?

Kolik kalorií spálíme na kolečkových bruslích?

Dříve bylo bruslení spíše výsadou dětí, dnes bruslí lidi všeho věku včetně aktivních penzistů. Já bruslím strašně

Efektivní spalování tuků na břiše

Efektivní spalování tuků na břiše

Posilování břišního svalstva nám umožní zpevnit a zvětšit objem těchto svalů, ale vytoužené buchty se neobjeví,