Datle - ideální svačinka nebo afrodisiakum

Datle plněné vlašskými ořechy (mandlemi). Výborně se hodí k dopolední svačině nebo jako energetický doping před sportovním výkonem (běh, cyklistické výpravy, horské treky).

Datle - ideální svačinka nebo afrodisiakum

Můžeme si je připravit sami doma, stačí koupit datle – nejlépe v raw kvalitě, naříznout,vypeckovat a naplnit větším vlašským ořechem nebo 2 mandlemi.

Datle jsou plné vitamínů, minerálů (A, B, draslík,vápník,fosfor,železo,měď), působí na snižování krevního tlaku a navíc působí na většinu mužů jako afrodisiakum (aktivují sekreci spermatu) a u kojících žen podporuj tvorbu mléka.

Kateřina Adámková

Jsem výživová poradkyně a osobní trenérka. Zabývám se komplexním poradenstvím v oblasti výživy, sportu a zdravého životního stylu. Neustále sleduji aktuální dění v těchto oblastech, pravidelně si rozšiřuji vzdělání, zajímají mě nové trendy. 

Když se nevěnuji fitness, tak kromě jiného ráda maluji.

 

Osobní trenérka

Výživová poradkyně

Tofu muffiny s mrkví, koriandrem a brokolicí

Tofu muffiny s mrkví, koriandrem a brokolicí

Lehký bezmasý oběd, který je plný bílkovin. Hodí se tedy také k večeři nebo jako odpolední svačina (přiměřené množství).

Hiit cardio č. 2 (kolo)

Hiit cardio č. 2 (kolo)

Nedávno jsem dávala návod na Hiit cardio ve formě běhu. Další tip jak se zničit, spálit tuky, nastartovat metabolismus,

Tortilly jako jednohubky

Tortilly jako jednohubky

Čeká Vás návštěva a vy už nevíte, co byste dali na stůl? Nebo Vás čeká oslava? Vyzkoušejte tyto neodolatelné jednohubky,